Najväčší obstarávatelia na Slovensku a ich najväčší dodávatelia

Zaujíma vás, ktoré inštitúcie na Slovensku najviac nakupujú od súkromného sektora? Kto sú ich dodávatelia? Pripravili sme jednoduchý prehľad.

Rozhodli sme sa zanalyzovať najväčších obstarávateľov a ich dodávateľov na Slovensku. Je dôležité vedieť ktoré inštitúcie najviac nakupujú a od koho, aby sme videli, kde končia naše spoločné peniaze.

Kým sa v médiách často prepierajú drobné prehrešky politikov alebo malých inštitúcií, ktoré majú minimálny vplyv na verejné financie, tie veľké často zostávajú nepovšimnuté. V TRANSPAREX. sme analyzovali všetky štátne tendre a ako jediní sa vieme na verejné výdavky pozrieť cez komplexnú dátovú analýzu. V nasledujúcej tabuľke si môžete pozrieť, ktoré organizácie na Slovensku obstarávali najviac, takisto aký bol celkový objem obstarávaných tovarov a služieb. Pre zaujímavosť sme pridali názov najvýznamnejšieho dodávateľa pre danú inštitúciu a objem zákaziek, ktoré najvýznamnejší dodávateľ vyhral. 

Zaujíma vás, čomu sa venujú firmy ako S u b t e r r a, a.s., MEDICAL GROUP SK, a.s., FORESTRA, s.r.o.Schrack Technik, s.r.o. či Swietelsky-Slovakia, spol. s r.o.? Chceli by ste vedieť, kde sa skrýva tajomstvo ich úspechu a kto sú ich konkurenti? Všetky
tieto a mnohé ďalšie informácie nájdete na TRANSPAREX. alebo v našich  blogoch.

Ako vám TRANSPAREX. môže pomôcť

  • Získajte prehľad o tom, ako a s kým obchoduje vaša konkurencia
  • Pozrite sa, sa akých súťaží sa zúčastňuje vaša konkurencia a akú ponúkli cenu
  • Vyhýbajte sa tendrom nastaveným na konkrétneho víťaza, TRANSPAREX. vám ich pomôže identifikovať, čím ušetríte čas a peniaze
  •  Získajte nové zákazky v najväčšej databáze obchodných príležitostí, viac než 500 zákaziek denne. Nenechajte si ujsť žiadnu obchodnú príležitosť
  • Pozrite sa ako vaša obec či štátna inštitúcia hospodári s peniazmi nás všetkých

Pridajte Komentár

Návrat hore